Usługi prawne Konin

Konfrontacja z prawem w Koninie?
Twoja droga do sukcesu zaczyna się tutaj.

Jeśli napotkasz na problemy prawne w Koninie, moja kancelaria jest do Twojej dyspozycji. Specjalizuję się w rozwiązywaniu spraw zarówno gospodarczych, jak i indywidualnych, oferując profesjonalną pomoc prawną. Moja aktywność w Koninie umożliwia skuteczną ochronę i reprezentację Twoich praw i interesów.

Oferta pomocy prawnej – Konin

W Koninie oferuję pomoc prawną w obszarach prawa i postępowania cywilnego, administracyjnego, prawa spółek i nieruchomości. Moja kancelaria koncentruje się na dostarczaniu usług prawnych, które są skierowane do potrzeb zarówno przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Specjalizuję się w skutecznym doradztwie i reprezentacji klientów w różnorodnych kwestiach prawnych. Moim głównym celem jest zapewnienie wsparcia, które efektywnie przyczyni się do osiągnięcia Twoich celów, zarówno w sferze biznesowej, jak i osobistej.

Co wyróżnia Kancelarię Prawną?

Twoje prawa, moja profesjonalna pomoc prawna.

Michał Marcinkowski radca prawny, prawnik, adwokat Poznań

Michał Marcinkowski
radca prawny

W trakcie rozwiązywania Twoich problemów prawnych, możesz oczekiwać ode mnie pełnego zaangażowania. Przestrzegam przy tym standardów staranności i etyki zawodowej. Moje działania opierają się na takich wartościach jak:

Profesjonalizm

Zapewniam skuteczną pomoc prawną, specjalizując się w wybranych dziedzinach prawa. Stale poszerzam moją wiedzę i doświadczenie, aby dobrze prowadzić Twoją sprawę. Otrzymasz ode mnie przemyślane i trafne rozwiązania prawne.

Prywatność i etyka

W mojej działalności prawniczej najważniejsze jest dla mnie utrzymanie tajemnicy zawodowej i przestrzeganie zasad etycznych. Ochrona Twoich danych i informacji to dla mnie priorytet. Zachowuję najwyższe standardy poufności, co zapewnia bezpieczeństwo i dyskrecję we w naszej współpracy.

Stały kontakt

Integruję zaawansowane technologie i mobilność, by dostarczać Tobie profesjonalne usługi prawne bez względu na Twoją lokalizację. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych, jestem zawsze dostępny i w stałym kontakcie z Tobą, co umożliwia efektywne świadczenie pomocy prawnej w każdej sytuacji.

Ślesin usługi i porady prawne

Referencje.

Co mówią o mnie klienci?

Porada prawna przez telefon radca prawny

Porady prawne i pomoc prawna online – Konin

Dla mieszkańców Konina oferuję wszechstronne porady prawne, dostępne zarówno telefonicznie, online, jak i bezpośrednio w mojej kancelarii w Poznaniu lub z dojazdem do Twojej lokalizacji. Korzystając z najnowszych technologii komunikacji, gwarantuję Ci efektywną i bezpieczną pomoc prawną, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Zapraszam do skorzystania z moich usług w formie, która będzie dla Ciebie najbardziej wygodna. Możesz liczyć na praktyczne i indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb prawnicze i finansowe rekomendacje, które pomogą Ci w Twoich sprawach.

Porad prawnych udzielam na kilka sposobów:

Dlaczego warto skorzystać z porady prawnej?

 • Otrzymasz od mnie konkretne wsparcie prawne oraz zrozumiałe wyjaśnienie Twojego problemu, aby żadne Twoje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.
 • Przygotuję dokładne rekomendacje działań w Twojej sprawie.
 • Ograniczę ryzyko błędów i pomogę Tobie opanować stres związany z Twoją sytuacją prawną.

Usługi prawne Konin – cennik

Zapewniam elastyczność w kwestii wynagrodzenia, dostosowując je do specyfiki Twojej sprawy oraz Twoich możliwości finansowych. Kwestię wynagrodzenia omawiamy i ustalamy wspólnie, zanim rozpocznę pracę nad Twoim zleceniem.

Wynagrodzenie ryczałtowe

Polega na ustaleniu z góry określonej kwoty za wykonanie konkretnego zlecenia.

Wynagrodzenie godzinowe

Kalkulowane według określonej stawki godzinowej oraz czasu poświęconego na prowadzenie sprawy.

Success fee

Wynagrodzenie przewidujące wynagrodzenie podstawowe w połączeniu z premią za korzystny wynik sprawy, tzw. success fee.

Pomoc prawna – prawnik Konin

W Koninie świadczę pomoc prawną i reprezentację w sprawach podlegających rozpoznaniu przez Sąd Rejonowy w Koninie. W przypadku, gdy Twoja sprawa wymaga wsparcia na poziomie sądu okręgowego, apelacyjnego lub sądu administracyjnego, zapewniam profesjonalne wsparcie przed poznańskimi sądami.

Zajmuję się również sprawami urzędowymi i administracyjnymi. Oferuję pomoc w kontaktach z administracją, m. in. jak Urzędem Miejskim w Koninie.

Rozwiązanie spółki przez sąd

Prawnik dla osób indywidualnych – Konin

W Koninie, dynamicznym mieście łączącym nowoczesność z historycznym dziedzictwem, świadczę wszechstronną pomoc prawną dla klientów indywidualnych. Specjalizuję się w prawie nieruchomości, prawie spadkowym, prawie administracyjnym oraz prawie konsumenckim, a także w zagadnieniach dotyczących prawa pracy i odszkodowań. Moje usługi są ukierunkowane na zapewnienie Ci kompleksowego wsparcia i doradztwa, umożliwiając Ci skorzystanie z pełnego potencjału życia w Koninie, zarówno w aspekcie osobistym, jak i zawodowym.

Zapewniam kompleksową obsługę prawną w zakresie spraw spadkowych, obejmującą zarówno profesjonalne doradztwo w sporządzaniu testamentów, jak i reprezentację w postępowaniach sądowych. Dodatkowo oferuję wsparcie w efektywnym zarządzaniu majątkiem spadkowym.

Oferuję usługi prawne dotyczące nieruchomości i gruntów rolnych, obejmujące unormowania stosunków sąsiedzkich, stanu prawnego gruntów, wsparcie w odrolnianiu gruntów pod inwestycje i doradztwo w sprawach mieszkalnych. Zajmuję się również negocjacjami umów oraz rozwiązywaniem sporów związanych z nieruchomościami.

Oferuję pełne wsparcie prawne w sporach pracowniczych – od reprezentacji w negocjacjach z pracodawcami, przez doradztwo w rozwiązywaniu konfliktów pracowniczych, aż po pełną ochronę Twoich interesów w postępowaniach przed sądem pracy.

Zapewniam pomoc prawną w sporach dotyczących gwarancji i rękojmi, a także w dochodzeniu roszczeń wynikających z nieuczciwych praktyk handlowych, byś miał pewność bezpieczeństwa przy dokonywaniu zakupu towarów i usług.

Traktuję każdy przypadek dochodzenia odszkodowań jako priorytet. Dążę do uzyskania odpowiedniej rekompensaty za szkody osobiste i majątkowe, angażując się całkowicie w Twoją sprawę i dbając o ochronę Twoich interesów.

Obsługa prawna dla firm, przedsiębiorców – prawnik Konin

Oferuję profesjonalne usługi prawne skierowane do przedsiębiorców i firm z Konina. Moja kancelaria prawna jest dostosowana do wyjątkowych potrzeb biznesowych lokalnych przedsiębiorców, od stałej obsługi prawnej do współpracy projektowej.

Jako specjalista w dziedzinach prawa niezbędnych dla prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej, takich jak prawo gospodarcze, handlowe, administracyjne i pracownicze, dostarczam kompleksowe doradztwo prawne. Moje usługi obejmują opracowywanie i negocjowanie umów biznesowych, obsługę korporacyjną, kwestie związane z zatrudnieniem, jak również reprezentację w negocjacjach biznesowych i postępowaniach sądowych. Dążę do zapewnienia Twojej firmie solidnej podstawy prawnej, umożliwiając Ci skoncentrowanie się na rozwoju Twojego biznesu w Koninie.

Stała obsługa prawna

Stałą obsługa prawna dla firm w Koninie, zapewnia nieprzerwany dostęp do profesjonalnego doradztwa radcy prawnego. Moim celem jest zminimalizowanie ryzyka prawnego oraz efektywne wsparcie w strategicznych decyzjach biznesowych.

Umowy gospodarcze

Tworzenie i negocjowanie umów biznesowych odbywa się z zawsze myślą o ochronie Twoich interesów gospodarczych. Dokładnie analizuję każdą umowę, by upewnić się, że jest ona zgodna z obowiązującymi przepisami prawnymi, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej działalności.

Spory biznesowe

Zajmuję się skutecznym rozwiązywaniem problemów prawnych oraz reprezentacją Twoich interesów w sądzie i podczas negocjacji. Dążę do osiągnięcia optymalnych rezultatów dla Twojego biznesu, zapewniając, że Twoje stanowisko jest zawsze dobrze uzasadnione.

Radca prawny Konin – skontaktuj się.

Zachęcam Cię do złożenia niezobowiązującego zapytania.

  Wiadomość *

  Pola oznaczone * są wymagane.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Administratorem danych osobowych jest Michał Marcinkowski, prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PORADCA Kancelaria Radcy Prawnego Michał Marcinkowski. Szczegóły przetwarzania danych osobowych dostępne są w Polityce prywatności.

  lub zadzwoń 782 500 607

  Kancelaria radcy prawnego Konin – pytania i odpowiedzi

  Poszukując pomocy prawnej możesz zastanawiać się, czy wybrać adwokata czy radcę prawnego. W rzeczywistości obie te profesje posiadają takie same uprawnienia do reprezentowania klientów przed sądem we wszystkich typach spraw, zarówno karnych, cywilnych, jak i administracyjnych.

  Tradycyjnie adwokaci byli kojarzeni bardziej ze sprawami karnymi, a radcy prawni z obsługą prawną przedsiębiorstw i sprawami gospodarczymi, jednak obecnie ta granica zatarła się. Zarówno adwokaci, jak i radcy prawni są w pełni kwalifikowani do świadczenia profesjonalnych usług prawnych w różnorodnych dziedzinach prawa.

  Decydując, kogo wybrać, warto skoncentrować się na doświadczeniu i specjalizacji danego prawnika, które najlepiej odpowiadają na Twoje indywidualne potrzeby prawne.

  Ceny usług prawnych są zróżnicowane i zależą od wielu czynników, w tym od stopnia skomplikowania i trudności sprawy, dziedziny prawnej, na której się ona skupia, a także od czasu, w jakim potrzebna jest pomoc prawna. Na przykład, bardziej złożone sprawy, które wymagają więcej czasu i pracy, wiążą się z wyższymi kosztami. Ponadto, jeśli sprawa wymaga pilnego załatwienia, na przykład wniesienia pozwu w krótkim terminie, koszty mogą być wyższe. Liczba rozpraw oraz wartość przedmiotu sprawy również wpływają na ostateczną cenę.

  Co do sposobów rozliczenia, oferowane są różne modele, takie jak ryczałt, wynagrodzenie godzinowe, czy success fee (wynagrodzenie uzależnione od sukcesu). Wybór modelu rozliczeniowego zależy od specyfiki sprawy oraz preferencji klienta. Ryczałt jest ustalany z góry za całość usługi, wynagrodzenie godzinowe obliczane jest na podstawie spędzonego czasu na sprawie, natomiast success fee to wynagrodzenie zależne od osiągnięcia określonego rezultatu.

  Szczegółowe informacje znajdziesz w cennik usług prawnych Kancelarii.

  Kancelaria Radcy Prawnego działa na terenie powiatu konińskiego i obejmuje zakresem pomocy prawnej gminy takie jak takie jak Golina, Kleczew, Ślesin oraz pobliskie miejscowości i wsie. Zapewniamy dostęp do usług prawnych dla mieszkańców i przedsiębiorców tych terenów, oferując doradztwo prawne i reprezentację przed sądami i instytucjami.

  Radca prawny w powiecie konińskim – zasięg usług

  • Golina
  • Kleczew
  • Rychwał
  • Sampolno
  • Ślesin
  • Grodziec
  • Kazimierz Biskupi
  • Kramsk
  • Krzymów
  • Rzgów
   • Skulsk
   • Stare Miasto
   • Wierzbinek
   • Wilczyn
  0
   0
   Twój koszyk
   Koszyk jest pustyWróć do sklepu